PRACA

Stanowisko: Modelka

Jesteś ambitną, kreatywną osobą? Cenisz sobie wysoką estetykę, a Twoją pasją jest moda i piękne fotografie? Świetnie! Poszukujemy dokładnie kogoś takiego, jak Ty!

Zależy nam na fotogenicznej dziewczynie z okolic Katowic, która ma oko do szczegółów, a media społecznościowe i moda to nie tylko jej hobby, ale także styl życia.

Preferencje dotyczące aparycji:
- brunetka, długie włosy,
- rozmiar XS,
- rozmiar stopy 37 - 38,
- wzrost 165 cm - 170 cm.

Wymagania i obowiązki:
- osoba z okolic Katowic,
- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu,
- wykonywanie zdjęć stylizacji typu selfie, prezentujących najnowsze kolekcje.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w młodym, kreatywnym zespole,
- ciekawe, inspirujące doświadczenie,
- możliwość poznania branży od środka,
- rozwój w branży fashion.

W odpowiedzi na zgłoszenie prosimy wysłać swoje wymiary oraz profil na Instagramie. Aplikację prosimy składać mailowo na sklep@charlottefashion.pl w tytule wpisując "PRACA MODELKA".

Stanowisko: Pracownik biurowy

Poszukujemy otwartej, rzetelnej osoby na stanowisko pracownik biurowy.

Moda jest Twoją pasją? Jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami, a w branży internetowej czujesz się jak ryba w wodzie? Jestem komunikatywna i cenisz sobie kontakt z drugim człowiekiem? W takim razie znalazłaś się w dobrym miejscu!

Wymagania:
- preferowany status studenta lub ucznia,
- pracowitość, komunikatywność, rzetelność,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,
- mile widziana znajomość grafiki oraz zagadnień związanych z marketingiem internetowym.

Obowiązki:
- przygotowywanie towaru do sprzedaży,
- pakowanie przesyłek,
- obsługa telefonu i maila,
- dbanie o porządek w pracy.

Oferujemy:
- stałe wynagrodzenie,
- umowę zlecenie,
- pracę w młodym zespole,
- możliwość poznania zagadnień związanych z marketingiem oraz branżą fashion.

Miejsce pracy: ul. Głogowska 1, Katowice

CV prosimy wysyłać mailowo na sklep@charlottefashion.pl w tytule wiadomości wpisując "PRACA BIURO".

Zamknij
pixel