do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Zadzwoń | Napisz do nas

+48 668 026 821, sklep@charlottefashion.pl

Reklamacje, wymiany, zwroty

REKLAMACJE

W przypadku stwierdzenia wady produktu należy się z nami skontaktować drogą e­-mail w celu zgłoszenia reklamacji. Reklamowany towar wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem oraz dowodem zakupu należy odesłać na poniższy adres:

Charlotte Fashion
ul. 3 Maja 18
40-096 Katowice

Formularz reklamacyjny

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Reklamacje są rozpatrywane w terminie do 14 dni. O wyniku reklamacji Klient zostanie poinformowany drogą e­-mail.

UWAGA!!! Przesyłki wysyłane do nas w formie "za pobraniem" nie będą odbierane.
UWAGA!!! Koszty wysyłki w przypadku reklamacji produktu pokrywa klient.

WYMIANY

Każdy Klient ma prawo do wymiany towaru w terminie do 14 dni od otrzymania paczki. Towar odesłany na wymianę powinien być w stanie niezmienionym  – dotyczy to również opakowania towaru. Wymianę towaru można zrealizować poprzez przesłanie towaru z dowodem zakupu wraz z dołączonym formularzem wymiany towaru, znajdującym się w załączniku poniżej:

Formularz wymiany

Towar wraz z wypełnionym formularzem wymiany oraz dołączonym dowodem zakupu należy odesłać na adres:

Charlotte Fashion
ul. 3 Maja 18
40-096 Katowice

O terminie wymiany towaru Klient zostanie poinformowany drogą e­-mail.

UWAGA!!! Przesyłki wysyłane do nas w formie "za pobraniem" nie będą odbierane.
UWAGA!!! Koszty wysyłki w przypadku wymiany produktu pokrywa klient.
UWAGA!!! Produkty z kategorii "PROMOCJE"  i "na specjalne zamówienie Klienta" nie podlegają wymianie.

ZWROTY 

Zgodnie z prawem każdy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej w sklepie Charlottefashion.pl w terminie 14 dni od otrzymania paczki. W tym celu należy wydrukować, wypełnić i podpisać formularz zwrotu/odstąpienia od umowy dostępny poniżej.

Formularz zwrotu

Zakupiony towar wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym i własnoręcznie podpisanym formularzem należy odesłać na poniższy adres:

Charlotte Fashion
ul. 3 Maja 18
40-096 Katowice

Towar odesłany powinien być w stanie niezmienionym. Wraz z odsyłanym produktem lub produktami Klient jest zobowiązany zwrócić wszelkie produkty, które otrzymał gratisowo. Dodatkowo prosimy o załączenie do przesyłki wypełnionego i podpisanego odstąpienia od umowy oraz dowodu zakupu. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Pieniądze zwracamy na rachunek bankowy maksymalnie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Zwroty robione są na numer konta bankowego wskazanego w formularzu zwrotu. 

UWAGA!!! Przesyłki wysyłane do nas w formie "za pobraniem" nie będą odbierane.
UWAGA!!! Produkty z kategorii "PROMOCJE"  i "na specjalne zamówienie Klienta" nie podlegają zwrotowi.
UWAGA!!! Sklep Charlottefashion.pl nie zwraca kosztów wysyłki.
UWAGA!!! W przypadku nieuznania przez sklep Charlottefashion.pl zwrotu towaru jest on odesłany do Klienta. Koszt odesłania towaru ponosi Klient w formie przesyłki pobraniowej w wysokości 17 zł. 
UWAGA!!! W przypadku kiedy zwrot towaru przy zamówieniu powyżej 400 zł spowoduje zmniejszenie wartości zamówienia poniżej 400 zł, Klientowi zostanie potrącone 14 zł lub 17 zł (w zależności od wybranej metody wysyłki) na poczet pierwotnego kosztu wysyłki.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl